top of page

טיול צופה מכתש שעתיים של נהיגה עצמית על הצוקים של מכתש רמון. מסלול שעובר בין הנופים הכי יפים והתצפיות הקסומות ביותר. נצא יחד ממצפה רמון בנסיעת שטח על Polaris RZR לעבר פלאיו של המדבר. בדרכנו אל התצפיות המרהיבות נעבור בנקודות אתגריות וניתן לאדרנלין לזרום בתצפית נראה את המכתש על כל גווניו באור שונה, מיוחד ועוצר נשימה.  לאחר עצירה קצרה (הכוללת קפה/תה צמחים מדברי, זמן לצילומים והסבר על היווצרות המכתש) נמשיך בנהיגת שטח דרך ציר הכרמים. כרמים ירוקים בלב הרי המדבר, שילוב של צבעים וניגודים. אולי גם נפגוש בדרך כמה חיות מיוחדות שניתן לראות רק במדבר. התכוננו למראות שיוציאו מכם לא מעט קריאות התפעלות. בקיצור, אנחנו בטוחים שזאת חוויה שלא תשכחו עוד הרבה זמן.  מוכנים לאתגר?

​טיול ​גווני בראשית שלוש וחצי שעות של נהיגה עצמית  בלב ליבו של מכתש רמון. מסע שטח אקסטרים לחובבי המדבר שמגיע למקומות הכי מרוחקים ויפים בלב המכתש. מהרגע הראשון של המסלול, במרחבים העצומים של המכתש, משתלטת תחושת עוצמה וחופש בתוך שלווה אינסופית.  נתחיל את מסלולנו במכתש בנסיעה קלה בנחל רמון כאשר אנו חולפים על הקיר הצבעוני ומשאירים אחרינו שובל אבק הנישא למרחקים. היכולות הטכניות שלכם נכנסות לפעולה כשעולים לפסגה של הר גוונים. הדרך מאתגרת ואיטית דורשת חדות מחשבה, ריכוז ומיומנות.  הנוף מתגלה הלב מתרגש.. בתצפית המרהיבה של הר  גוונים נעצור להפסקה קלה לצילומים, החלפת נהגים, מעט הסברים והתמצאות במקום. השביל ממשיך, מתפתל וחוצה נחלים בירידה לגיא זוחלים. דרך שמחדדת את חושי הנהיגה, כמה פעימות לב שהוחסרו יובילו אותנו דרך נחלי גוונים ונקרות לחאן סהרונים. מצודה נבטית על דרך הבשמים. פעם היה פה ים אומרים, גם נחלים.. למפער נקרות נגיע דרך מעלה דקלים. כשנחל ארדון והדייקים המפורסמים שבו נפרסים לפנינו במרבד של חולות אדומים מתגלה מחזה מרהיב עוצר נשימה שלא דומה לשום דבר שהכרתם. אדרנלין והתרגשות, שכבות גאולוגיות קדומות, טקסטרות וצבעים עזים בקשת של גוונים. ומה עם גבעת חרוט? גם על פניה נחלוף בדרכנו לחאן בארות וציר הנפט. חוויה עוצמתית ומומלצת לכל מי שאוהב אקסטרים ורוגע, מתרגש מהחיים ורוצה למצוא את השלווה שבתוכו. המסלול כולל עצירות קפה וההתרעננות תחת עצי שיטה רחבים וירוקים.

טיול חוצה מכתש שש שעות של נהיגה עצמית נהיגה על הצוקים ובתוך מכתש רמון

טיול שקיעה שעתיים של נהיגה עצמית תה צמחים חם על פסגת הר בלב המדבר מעל המקום הקסום ביותר בעולם השמש שוקעת, כל הצבעים מתחלפים... זכרונות טיול שקיעה דרך מושלמת לסגור את היום

האותיות הלא כל כך קטנות..

  • כל המסלולים כוללים עצירות להחלפת נהגים, הסברים בנקודות היסטוריות, קפה/תה מדברי.

  • על כל נהג להצטייד ברישיון נהיגה בתוקף.

  • על כל נהג לחתום על טופס בטיחות ושימוש בכלי מסוג SBS.

  • הפעילות מותאמת לילדים מגיל 4 ומעלה.

  • חברת רייזר רמון מחזיקה בכל הביטוחים הנדרשים.

  • תוואי המסלולים עלול להשתנות בהתאם לעונות השנה.

  • לא מתאים לנשים בהריון, לחולי אסטמה וחולי לב.

  • טל"ח

 

ניתן לשלב בתוספת תשלום מגוון פעילויות כגון סנפלינג, אירוח בדואי, ארוחות בשטח, סדנת צילום, יוגה,

מורה דרך מקומי, טיולי הליכה, תצפיות כוכבים, רכיבה על סוסים, ביקור ביקבים מקומיים,

פעילויות ארוכות טווח (מספר ימים כולל לינה, מקלחות, ארוחות, מדורות, תצפיות כוכבים) ועוד..

לחץ עלי לפרטים נוספים..

bottom of page